Katalog SLC 2010

Nadchodzi zima, a u nas jak zwykle bardzo gorąco! Spod rąk naszych projektantów wychodzą nowe wzory bielizny Softline Collection!

Klasyka, styl i elegancja to dominujący trend na rok 2010/2011, idąc za ich śladem stworzyliśmy wzory zmysłowe i niezwykle kobiece. Wytworna linia sukienek SLC to propozycja na galowe wieczory, dają temu wyraz delikatne atłasy, błyszcząca satyna i miękkie siateczki.

Police Girl front Bez wątpienia hitem naszej świeżutkiej kolekcji można okrzyknąć kostium zabójczo seksownej policjantki!

Dla miłośników klasyki stworzyliśmy niezastąpioną pokojówkę w nowej odsłonie, w dwóch zawsze modnych kolorach: czerwonym i czarnym.

O nowych koszulkach Softline Collection bezsprzecznie można powiedzieć, że są zmysłowe i delikatne. Dominują tu cieniutkie siateczki, urzekające koronki i prześliczne hafty, a całość dopełnia stylowe wzornictwo.

Jednym słowem kolekcja Softline Collection 2010/2011 to prawdziwa uczta dla zmysłów. Stworzona jest z myślą o kobiecie eleganckiej, perfekcyjnej i seksownej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej najnowszej kolekcji.

This post is also available in: angielski