PLATFORMA ZAMÓWIEŃ HURTOWYCH

W trosce o wygodę składania zamówień, do Państwa dyspozycji oddaliśmy nowoczesną platformę sprzedaży hurtowej: http://slc.softland24.pl/

Serwis jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki niemu otrzymują Państwo również bieżący dostęp do nowości i wielu ciekawych promocji.

WSPARCIE MERYTORYCZNE

Zapewniamy odpowiednie zaplecze merytoryczne dla swoich partnerów. W razie jakichkolwiek pytań, mogą Państwo kierować się do swojego opiekuna klienta. Uzyskają Państwo również jego pomoc np. w doborze odpowiedniego asortymentu do sklepu. Dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz materiałów promocyjnych, dostępnych na indywidualne zamówienie (np. bannery na WWW, roll-upy, standy, itp.).

OPAKOWANIA

Dbając o pełne zadowolenie Klientów, kładziemy duży nacisk na wysoką jakość i atrakcyjność opakowań naszych produktów. Są one nie tylko eleganckie, ale również praktyczne w użyciu. Dzięki wysuwanej szufladce podgląd bielizny możliwy jest bez uszkodzenia opakowania. Kształt pudełka oraz dodatkowy haczyk pozwalają na dwie formy prezentacji produktu na półce sklepowej – stojącą lub wiszącą.

Przy projektowaniu opakowań postawiliśmy na lekką, jasną i nowoczesną szatę graficzną. Pasuje ona idealnie do stylu zaprezentowanego zarówno w katalogu, jak i na fotografiach produktów.

slc_wizualizacja_wszystkich_pudelek

FOTOGRAFIE PRODUKTÓW

Bielizna SoftLine zyskała odmienioną jakość wizualną. Piękne modelki w atrakcyjny sposób przedstawiają oferowane przez nas produkty. Zdjęcia osadzono w zróżnicowanej scenerii, która podkreśla walory prezentowanej bielizny. Na fotografiach przeplatają się piękne plenery oraz ekskluzywne wnętrza. Dodatkowo, część sesji została wykonana z wykorzystaniem interesujących akcentów motoryzacyjnych.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

This post is also available in: angielski