P1060823

Skuszeni pozytywnymi wspomnieniami z zeszłorocznego ThaiFestu, a także gorącym słońcem i magią Tajlandii – po raz kolejny wzięliśmy udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. ThaiFest został zorganizowany przez jednego z największych dystrybutorów bielizny SoftLine na rynku rosyjskim – firmę Astkol-Alfa.

Event odbył się w dniach 14-20 luty 2014 i zgromadził ok. 140 uczestników. Było to doskonałą okazją do biznesowych rozmów i spotkań rosyjskich właścicieli sklepów z wieloma producentami i dystrybutorami artykułów branży erotycznej z różnych zakątków świata. Celem spotkania była wymiana doświadczeń, bliższe zapoznanie kontrahentów, badanie potrzeb rynkowych, pozyskanie opinii i omówienie dalszych wspólnych przedsięwzięć, ale przede wszystkim umocnienie sieci dystrybucji i zaopatrzenia wśród firm które wzięły udział w Thaifeście. Sponsorzy imprezy przygotowali najnowsze oferty, ciekawe prezentacje produktów, a także oferowali fachowe porady.

W myśl zasady „Znajdź czas na pracę, to cena sukcesu… Znajdź czas na przyjemność, to nagroda za Twoją pracę….” tuż po zakończonych rozmowach, negocjacjach i prezentacjach przyszedł czas na zwiedzanie pięknych plaż i podziwianie egzotycznej przyrody. Trzeba przyznać, że wyjątkowość miejsca w którym odbywa się Thaifest sprzyjała nawiązywaniu znajomości w sferze nieformalnej, a to bez wątpienia doskonały sposób by umocnić obiecujące kontakty biznesowe.

This post is also available in: angielski