P1070637

W maju 2014 roku do listy głównych dystrybutorów marki SoftLine na rynku rosyjskim obok firm Andrey i Astkol Alfa dołączyła nowopowstała firma Softland Russia. Oficjalne otwarcie nastąpiło na XIII międzynarodowych targach X’Show, które odbyły się w dniach 30.05-01.06.2014 roku.

Marka SoftLine gościła na stoisku Softland Russia jako Premium Partner, zajmując znaczącą część stoiska imponującą ekspozycją z przekrojem oferty. Nie zabrakło również pięknej modelki w naszej bieliźnie, a dodatkową atrakcją była multimedialna prezentacja kolekcji. Cały projekt przez trzy dni przyciągnął ogromną liczbę zainteresowanych współpracą osób.

W tym samym czasie miało miejsce spotkanie organizowane dla klientów Astkol Alfa Ltd. pod nazwą Mini Thaifest. Event odbył się 29.05.2014 gromadząc w sali konferencyjnej głównych producentów i dystrybutorów artykułów branży erotycznej. Podczas warsztatów prezentowaliśmy nową kolekcję Plus Size 2014.

Dziękujemy organizatorom za możliwość prezentacji oferty, a wszystkim uczestnikom za konstruktywne komentarze i pozytywny odbiór.

This post is also available in: angielski