Logo X'SHow Do tego, że sex i pieniądze pobudzają naszą wyobraźnię nie trzeba nikogo przekonywać, a są to przewodnie tematy, których na pewno nie brakuje na corocznych, moskiewskich Targach X’Show! Już po raz dziesiąty stolica Rosji będąca również światową stolicą handlu, organizując to prestiżowe wydarzenie stała się platformą do spotkań dla partnerów biznesowych i osób zafascynowanych branżą erotyczną.

W tym roku targi X’Show odbyły się między 19- 22 maja,  w najnowocześniejszym moskiewskim kompleksie wystawowym zwanym Crocus Expo. Można powiedzieć że obecność SoftLine Collection na targach X’Show stała się już tradycją. Goście zainteresowani bielizną SLC mogli odwiedzić dwa stoiska stworzone przez naszych oficjalnych przedstawicieli w Rosji
Andrey Co Ltd
. oraz Astkol-Alfa Ltd. W tym roku targi X’Show były dla nas szczególe, ponieważ stały się okazją do premiery najnowszej kolekcji „Plus Size” oraz do poinformowania o zdobytej przez markę SoftLine Collection na XIV Gali „Moda & Styl” statuetce „Enda”. Nasza bielizna jak i wiadomość o przyznanej nagrodzie wzbudziła podziw i uznanie wśród szerokiego grona publiczności.

Kilka słów o samych targach…

Międzynarodowe targi X’Show to bardzo ważne wydarzenie, dzięki któremu producenci, hurtownicy i klienci indywidualni mogą pozyskiwać nowe kontakty handlowe, a także wymienić się doświadczeniami i informacjami o potrzebach rynku rosyjskiego. Na X’Show sex przestaje być tematem tabu i staje się inspiracją, tutaj możemy podziwiać seksowną bieliznę, zapoznać się z najnowszymi akcesoriami i kosmetykami, a także podziwiać dzieła sztuki zabarwione nutą erotyzmu. Tegoroczne targi zgromadziły ponad 60 wystawców z całego świata prezentujących swoje bogate oferty, a organizatorzy zadbali o to by każdy znalazł coś dla siebie.

Jeśli z jakichkolwiek powodów nie byliście obecni na X’Show poniżej znajdziecie zdjęcia z tego wydarzenia. Fanów mocnych wrażeń zapraszamy na targi już za rok!

This post is also available in: angielski