advert W dniach 05-07 października zapraszamy do Hanoweru na targi eroFame organizowane z myślą o przedsiębiorcach branży erotycznej. Chociaż jest to dopiero druga edycja cieszy się ogromnym powodzeniem wśród wystawców i odwiedzających. Na imponującej liście firm i marek prezentujących swoje produkty znajduje się także SoftLine Collection.

To ogromne przedsięwzięcie będzie dla nas wyjątkową okazją do premiery najnowszej kolekcji bielizny SLC.
Z całą pewnością zaskoczymy Was potężną dawką nowych, bardzo seksownych modeli. Satynowe gorsety, koronkowe koszulki i wyjątkowe, kuszące przebrania, wszystko to będzie czekać na Was na naszym stoisku. Szukajcie nas w hali P32-gallery, stoisko: 26.

Wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić nasze stoisko prosimy o kontakt mailowy: sales@slc.pl lub o zarejestrowanie się na oficjalnej stronie eroFame.

Warto wziąć udział w tak niecodziennym wydarzeniu, aby poznać świat kolorowych, fantazyjnych zabawek erotycznych, zakochać się we frywolnej bieliźnie oraz odkryć nowości w świecie erotyki, które działają na nasze zmysły.  Zobaczyć wszystko to co kusi, przyciąga i wzbudza pożądanie. Te i wiele innych atrakcji będzie czekać na Was w czasie trzech dni trwania targów eroFame, które skupią w jednym miejscu liderów rynku erotycznego.  Do zobaczenia na targach eroFame. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie organizatora: www.erofame.eu

This post is also available in: angielski