SoftLine at eS.EXpo

W dniach 15-17 czerwca w Petersburgu odbyły się targi eS.EXpo, promowane przez organizatorów jako wystawa przemysłu erotycznego. Wydarzenie jest połączeniem konwencji b2b i b2c, dlatego każdy mógł znaleźć tu coś interesującego. Podczas Targów odbywających się w centrum wystawowym „Garden City”  marka SoftLine była obecna na specjalnie przygotowanym stoisku.

Na gości czekała piękna hostessa, ubrana w seksowną bieliznę, która chętnie pozowała do zdjęć i rozdawała materiały promocyjne. Zorganizowany przez nas stand to nie jedyne miejsce gdzie mogliśmy spotkać markę SoftLine, byliśmy również obecni na stanowiskach naszych partnerów.
Inspiracją dla organizatorów targów eS.EXpo było wyjście naprzeciw złym stereotypom erotyki, jej wulgarności oraz pospolitości. Bielizna SLC od zawsze przedstawiała erotykę z tej subtelnej, unikalnej strony, dlatego swoją obecnością chcieliśmy opowiedzieć się za główną przesłanką Targów.
Jak wiadomo seks ciągle jeszcze jest tematem tabu. Dlatego organizatorzy przygotowali specjalny program przybliżający tematykę intymności i erotyki. Podczas trwania eS.EXpo została zaprezentowana cała gama produktów erotycznych zaaranżowano także niecodzienny pokaz tańca na rurze i bardzo widowiskowy, erotyczny taniec na podwieszanych linach.
Jak się okazuje erotyka przewija się w wielu dziedzinach sztuki i kultury budząc wiele emocji i inspiracji. Jesteśmy pewni, że spotkania takie jak to, pozwalają na lepsze zrozumienie zagadnienia erotyzmu i przyczyniają się do rozpowszechniania prawidłowych, intymnych relacji między ludźmi.

Poniżej galeria zdjęć z targów eS.EXpo 2012 w Petersburgu.

This post is also available in: angielski