SoftLine at Kiev Fashion Marka SoftLine wzięła udział w Kyiv Fashion, największych targach mody odbywających się co roku na Ukrainie. Targi były m.in. zapowiedzią zbliżającego się jubileuszu i związanej z nim nowej kolekcji. Podczas targów odbył się wyjątkowy pokaz naszej bielizny!

W dniach 11-14 września odbyły się targi mody Kyiv Fashion, które miały miejsce na Ukrainie i była to już ich dwudziesta trzecia edycja. Całość zorganizowana była w największym centrum wystawienniczym Kyiv Expo Plaza mieszczącym się w Kijowie.

Znaczną część targów stanowił Salon Bielizny, gdzie można było znaleźć producentów z całej Europy, choć bez wątpienia w większość byli to przedstawiciele Ukrainy, Rosji i Polski.
SoftLine Collection była reprezentowana na targach przez dystrybutora na rynku ukraińskim – firmy Softland-Poland. Zaskoczyliśmy wszystkich niecodzienną szatą graficzną swojego stoiska, wskazującą na zbliżające się wielkimi krokami święto 10-lecia istnienia SLC. Choć była to dopiero zapowiedź jubileuszu i związanej z nim nowej kolekcji, już na targach usłyszeliśmy wiele pozytywnych słów, życzeń i gratulacji. Bieliznę SoftLine podziwialiśmy także na starannie przygotowanym przez organizatorów, profesjonalnym wybiegu, w błysku fleszy i w światłach reflektorów. W tej scenerii urocze modelki ubrane w seksowną bieliznę SLC prezentowały się wyjątkowo spektakularnie!

This post is also available in: angielski