New Softline Mens Collection

Przyszła wiosna! O czym, w tę słoneczną porę roku marzą kobiety i jak te marzenia spełnia SoftLine?!

Kiedy robi się gorąco kobiety myślą o seksownym umięśnionym mężczyźnie serwującym śniadanie do łóżka – na tę okoliczność SoftLine przygotowało czarującego kelnera: biało-czarne bokserki z guziczkami, mankieciki i elegancki kołnierzyk.

Kobiety marzą także o mężczyźnie uroczym i słodkim – dla takich Panów mamy szorty z głębokim wycięciem na pośladkach w kształcie serca i seksowne stringi w kolorach tęczy.

One fantazjują o mężczyźnie, który eksponuje swoje mocne strony – SoftLine poleca stringi z odsłoniętymi pośladkami i prześwitującą siateczką z przodu oraz stringi z kuszącym zameczkiem.

Kobiety pragną mężczyzny, który jest tajemniczy i na pozór nieśmiały- dwuczęściowy komplet z siatki: koszulka i szorty.

Śnią o mężczyźnie odważnym – dla takich Panów niezastąpionym będzie strój seksownego policjanta: opinające mięśnie szorty, dodająca zadziornego charakteru czapka i eleganckie dopełnienie – kołnierzyk z krawatem.

Kobiety chcą mężczyzny z pasją – SoftLine poleca komplet marynarza – szorty, kołnierzyk i czapka.

Pożądają mężczyzny z poczuciem humoru – dla takich Panów – woreczek na penisa lub zabawne stringi Bear wykonane z miękkiego polaru.

One marzą o mężczyźnie eleganckim-  dla nich SoftLine ma stringi z krawatem w stylową krateczkę.

Drodzy Panowie, nie od dziś wiadomo, że nie łatwo zaspokoić pragnienia kobiet, ale istnieje  kilka sposobów aby to uczynić – wszystkie prowadzą do nowej Mens Collection od SoftLine.

This post is also available in: angielski