3 Piękna pogoda i krajobrazy, doskonała atmosfera, świetne towarzystwo, udany biznes – wszystko to miało miejsce na największej imprezie branży erotycznej na Ukrainie zorganizowanej przez firmę Softland Ukraina.

W drugiej edycja eventu „SoftFest”, który miał miejsce w dniach od 12 do 14 września,  wzięło udział ponad 70 klientów i kilku producentów z branży. Impreza odbyła się w uroczym kurorcie nad Morzem Kijowskim.

Pierwszy dzień targów poświęcony był prezentacjom produktowym, podczas których klienci mieli okazję osobiście spotkać się z producentami i wziąć udział w treningach przy okrągłych stołach. Była to doskonała okazja, aby przyjrzeć się najnowszym trendom i innowacjom, wymienić informacje o produktach i porozmawiać o pomysłach i planach obu stron.

Wieczorem przyszedł czas na uroczystą kolację z ceremonią wręczenia dyplomów, wykwintną kuchnią ukraińską i programem rozrywkowym. Ciepły wieczór dał okazję na niezapomniane after party – ogromne ognisko nad brzegiem Morza Kijowskiego, gdzie rytm muzyki i skwierczenie ognia tworzyły przytulną, przyjazną atmosferę, a impreza trwała do wczesnego rana.

Drugiego dnia organizatorzy zaskoczyli nas wyścigiem żaglówek i wycieczką po Kijowie z opowieścią o długiej historii miasta.
Bardzo się cieszymy, że SoftLine miało okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu. Obie części – biznesowa i rozrywkowa – zostały zorganizowane perfekcyjnie, aby wykonać dobrą pracę w miłej atmosferze. Dziękujemy organizatorom i wszystkim klientom. Gratulacje i czekamy na kolejną edycję.

This post is also available in: angielski