glowne

W dniach 23 – 25 listopada marka SoftLine zawitała do Kijowa. Miały tam miejsce największe na rynku ukraińskim targi branży erotycznej pod nazwą X-Planet.

Wydarzenie było połączeniem konwencji B2B i B2C. Na 28 stoiskach, gdzie swoją ofertę zaprezentowali dystrybutorzy najbardziej znanych i popularnych marek, każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem – odwiedziło ją łącznie około 7500 osób.

W czasie tak wyjątkowego wydarzenia, nie mogło zabraknąć marki SoftLine Collection. Nasza oferta została zaprezentowana przez firmę Softland Poland-Ukraine. Na stoisku, które pod względem wizualnym można z pewnością nazwać hitem imprezy, obok bielizny SLC, zaprezentowane zostały akcesoria erotyczne i afrodyzjaki wiodących, światowych producentów. Musimy podkreślić, że dwie śliczne siostry bliźniaczki ubrane w bieliznę SoftLine, stanowiły niewątpliwą ozdobę stoiska i, obok efektownej fontanny czekolady, były jego najsłodszą atrakcją. Modelki, przykuwając uwagę wszystkich gości, zapraszały do środka oraz z przyjemnością pozowały do pamiątkowych zdjęć z kontrahentami.

Zapraszamy do fotogalerii.

This post is also available in: angielski