Luksus, styl, elegancja, klasa… tak prezentuje się nowy model Audi A8, który podziwialiśmy 20 listopada na premierowej gali w Autoryzowanym Salonie Danelczyk w Lublinie.

Audi_74

Uroczystość rozpoczęła multimedialna prezentacja najnowszych modeli Audi, które po oficjalnym odsłonięciu można było zobaczyć również na żywo. Nie od dziś wiadomo, że prawdziwego charakteru ekskluzywnym samochodom dodają piękne kobiety. Hostessy ubrane w sukienki Softline Collection i błyszczące w światłach reflektorów Audi A1, A7 Sportsback i najbardziej oczekiwana limuzyna A8 stały się połączeniem, które niejednego mężczyznę przyprawiło o zawrót głowy i mocniejsze bicie serca.

Choć kluczowym wydarzeniem imprezy była prezentacja luksusowych samochodów, nam udało się na chwile odciągnąć od nich uwagę zebranych gości. Kiedy rozpoczął się pokaz seksownej bielizny i eleganckich sukienek marki Softline Collection wzrok wszystkich skierował się w stronę pięknych modelek spacerujących po wybiegu. Bardzo trafnym było połączenie zmysłowej i delikatnej bielizny z eleganckimi futrami przygotowanymi przez firmę Ochnik. Kończąc nasze show rozdaliśmy wylosowanym uczestnikom 5 zestawów zmysłowej bielizny.

Poniżej wideo relacja z obu pokazów bielizny:

Niewątpliwie dodaliśmy odrobinę pikanterii do całej uroczystości i wzbudziliśmy duże zainteresowanie zarówno wśród Pań jak i Panów. Podsumowując, bielizna Softline Collection to bez wątpienia jakość i styl na miarę Audi A8.

Zobacz również fotoreportaż z imprezy:

This post is also available in: angielski