SLC eroFame team Od 5-7 października w Hanowerze, mieście słynącym z wielkich zabudowań wystawienniczych, miały miejsce targi eroFame. Cztery ogromne hale wystawowe EXPO, w których odbyły się targi erotyczne, robiły wrażenie już z zewnątrz ze względu na osłaniający je, spektakularny, drewniany dach. W środku odwiedzający mogli zobaczyć nowości ze świata erotyki: akcesoria, bieliznę i afrodyzjaki oraz poznać największych liderów branży.

Dla naszej marki tegoroczne spotkanie eroFame było szczególne ponieważ pokryło się z premierą najnowszej kolekcji bielizny SoftLine Collection 2011/2012. Z tego powodu do udziału w targach przygotowywaliśmy się bardzo starannie. Seksowną bielizną i nowym designem marki podbiliśmy serca odwiedzających. Nowe katalogi i opakowania były tylko ozdobną otoczką bielizny SLC. Naszą najnowszą kolekcję prezentowały urocze modelki, a obok takich atrakcji nikt nie był w stanie przejść obojętnie. Przez wszystkie dni trwania targów nasze stanowisko odwiedziło wiele zainteresowanych współpracą osób.

Chociaż tego typu spotkania biznesowe kojarzą się z oficjalną atmosferą rozmów przedstawicieli firm, tym razem organizatorzy przygotowali dla wszystkich ogromną niespodziankę, jaką był udział w niemieckich dożynkach znanych bardziej z nazwy Oktoberfest.  Udział w festynie okazał się niezapomnianą atrakcją, która zacieśniła więzy między wszystkimi uczestnikami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje eroFame, a w galerii umieszczamy fotorelację z targów.

This post is also available in: angielski