Zapraszamy w niezwykłą podróż pełną pasji, piękna i tajemniczości zaklętych w nowych liniach kolekcji SoftLine Collection 2011/2012. Pięć linii w odcieniach miłości dzieli naszą kolekcję na seksowne przebrania, bieliznę klubową, słodką, romantyczną i erotyczną a wszystko to przepełnione całą gamą uczuć.

linie_produktow

Linia Clubbing określona kolorem fioletowym kryje w sobie pasję tańca i wir szalonego zapomnienia. Satynowe sukienki i tuniki w najbardziej klubowym wydaniu.

Linia Sweet zatopiona w różowym blasku słodkich pocałunków. Koszulki, peniuary, gorsety i komplety bikini, zdobione cukierkowymi akcentami.

Bielizna z linii Romantic oznaczona kolorem bordowym oddaje całą esencję zmysłowości, delikatności i kobiecości. W tej linii znajdują się koszulki i peniuary wykonane z najdelikatniejszych koronek i siateczek.

Kolor pomarańczowy to linia Sexy Costumes kryjąca magię tajemniczości w seksownych przebraniach SLC. Pielęgniarka, pokojówka, nauczycielka, stewardessa, uczennica, policjantka czy diabełek – sama zdecyduj kim chciałabyś zostać…

Kolorem czerwonym oznaczyliśmy linię Erotic w której nie zabraknie śmiałych fantazji i odważnych pragnień. Linia ta charakteryzuje się  prześwitującymi koronkami, przezroczystymi siateczkami i strojami eksponującymi kobiecość.

SoftLine Collection 2011/2012  to także nowe wzory kobiecych majteczek, a wśród nich stringi z symbolem „&” zaprojektowane z okazji zdobytej przez nas statuetki podczas Gali „Moda&Styl”. Nie zabraknie także kuszących pończoch, odważnych bodystockingów, zmysłowych dodatków oraz seksowej kolekcji męskiej.

Nowa kolekcja to nie tylko odświeżony design marki ale także nowy katalog i piękne, funkcjonalne opakowania, zaprojektowane z myślą o naszych klientach.

This post is also available in: angielski