Marka SoftLine Collection, będąca synonimem wysokiej klasy, podbija rynek bielizny erotycznej od 2002 roku. W ofercie można znaleźć unikalne koszulki, seksowne gorsety i body, zwiewne peniuary, figi oraz stringi. Marka daje przy tym gwarancję perfekcyjnego wykonania i niepowtarzalnego wzornictwa.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszej bielizny, która produkowana jest w Polsce. Grono specjalistów i sztab projektantów pracuje nad unikatowością wzornictwa i jakością wykonania.  Jako jedni z największych producentów w branży bielizny erotycznej dbamy o to, by nasze modele dostępne były w szerokiej gamie modnych kolorów i rozmiarów oraz  aby spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Wykorzystujemy tylko najwyższej klasy materiały m.in. delikatne włoskie koronki czy satynę atłasową. Niepowtarzalny charakter nadają produktom bogato zdobione dodatki . Nasi dostawcy posiadają certyfikaty jakościowe na surowce wykorzystane do produkcji bielizny SoftLine.

W trosce o to, by zapoznać Państwa z asortymentem, każdą kolekcję umieszczamy w ekskluzywnych katalogach. Naszą bieliznę co roku promujemy także na targach branżowych w różnych częściach świata.

  SLC_PlusSize.ai_Logo

Od początku 2010 roku zdobywamy rynek jako prekursorzy bielizny erotycznej dla kobiet o pełnych kształtach. Kolekcja Plus Size cieszy się ogromnym i ciągle rosnącym zainteresowaniem wśród naszych odbiorców...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy.

This post is also available in: angielski