1939__570x396_2015_new_arrival Jak co roku o tej porze rozgrzewamy nowościami z  kolekcji SoftLine. Tym razem do sypialni wprowadzamy niebanalny, lekki i romantyczny klimat zachowany zarówno w każdym nowym modelu bielizny jak i w sesji zdjęciowej promującej nową kolekcję.

Nową kolekcję SoftLine 2015 charakteryzują modne i proste formy oraz niebanalne wzornictwo. Znajdują się w niej delikatne koronkowe koszulki Larisa i Vanessa, które sprawią, że każda kobieta poczuje się niezwykle seksownie. Zmysłowe body Gisela i Honey, które zostały stworzone tak by podkreślać kobiece kształty i atuty. Gorsety Diora i Dottie posiadają najmodniejszy krój w tym sezonie, wyszczuplający talię, podkreślający biust i biodra. Odważne koszulki Safona i Lilith zalotnie odsłonią atrybuty świadomej swego sexapilu kobiety. Eleganckie sukienki Celia, Dina i Aksen są idealną propozycją na wieczory we dwoje, a kuszące przebrania – drapieżna Catwoman, zniewalająca Policjantka Polly lub kusząca Pielęgniarka Aspirin – pobudzą zmysły każdego mężczyzny.

Cała kolekcja jest lekka, naturalna i romantyczna, ale towarzyszy jej pewna nuta ekstrawagancji nadająca całości pikantnego charakteru.

This post is also available in: angielski