Join us at eroFame 2012

Już niebawem z okazji dekady istnienia marki SoftLine Collection na urodzinowym torcie zapłonie dziesięć świeczek, a w górę polecą korki szampanów! Na tę okoliczność przygotowaliśmy specjalną jubileuszową kolekcję bielizny. Premiera już za kilka dni!

Dziesięć lat temu wydaliśmy swój pierwszy katalog, a w ciągu kolejnych lat powstało ich aż kilkanaście. Z każdą nową kolekcją, bielizna SLC stawała się coraz bardziej wyszukana, seksowna i zawsze zgodna z obowiązującymi trendami. Przede wszystkim z tych właśnie powodów szybko zyskała uznanie i grono wiernych odbiorców. Co ciekawe, kilka wzorów, które pojawiły się w pierwszym katalogu, okazało się być tak ponadczasowymi, że mimo upływu lat są dostępne w ofercie do dzisiaj.

Chociaż temat okrągłego jubileuszu towarzyszy SLC od początku roku, przy każdej okazji zagranicznych targów i spotkań z klientami, to tak naprawdę do hucznych obchodów tego święta szykujemy się podczas targów eroFame, które odbędą się w Hanowerze już 3-go października. Tutaj zbierają się najważniejsi przedsiębiorcy branży erotycznej, a wśród nich wielu klientów SLC, dlatego właśnie podczas tego eventu na jubileuszowym torcie SoftLine zapłoną świeczki i wystrzelą urodzinowe szampany. Największą niespodzianką będzie bez wątpienia nowa, jubileuszowa kolekcja, którą projektanci przygotowali specjalnie by uczcić dekadę istnienia marki. Jej premiera także odbędzie się podczas eroFame.

Tegoroczne targi w Hanowerze, zapowiadają się  wyjątkowo, na uczestników czekać będą atrakcje przygotowane nie tylko przez organizatorów, ale także, to już pewne, przez markę SoftLine.

This post is also available in: angielski