targi2018fin Wydarzenia targowe są obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego producenta. Również marka SoftLine, od lat związana szczególnie blisko z branżą artykułów erotycznych, każdej jesieni ma przyjemność uczestniczyć w kilku wyjątkowych spotkaniach.

Fakt, że wszystkie imprezy mają miejsce właśnie pod koniec roku, jest doskonałą okazją na podsumowanie minionego okresu oraz uzgodnienie nowych kontraktów i planów na rok kolejny.

Marka SoftLine tradycyjnie uczestniczyła w trzech międzynarodowych imprezach targowych B2B:
– eroFame – Hanower (DE) 03-05.10.2018
– EroExpo – Moskwa (RU) 19-21.10.2018
– EroticExpo – Tyumen (RU) 29-30.11.2018

W tym roku odwiedzający stoiska z ofertą marki SoftLine nie mogli czuć się rozczarowani! Wspaniała kolekcja nowości spotkała się z dużym entuzjazmem zarówno aktualnych klientów jak i tych którzy gościli u nas po raz pierwszy. Zaprezentowane zostały wszystkie tegoroczne modele – te, które miały premierę w połowie roku oraz całkowicie nowe, pokazane po raz pierwszy szerszej publiczności właśnie podczas targów. Oczywiście nie mogło też zabraknąć popularnych wzorów z poprzednich kolekcji. Całość prezentowała się bardzo pięknie i erotycznie na tle dużych, zmysłowych zdjęć które dekorowały ściany stoiska, promując dodatkowo modele nowej kolekcji. Kolejny raz targi były dla nas dużym sukcesem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za owocne spotkania i miło spędzony czas. Tych, którym nie było dane uczestniczyć w targach, zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą aktualną ofertą na stronie: www.slc.softland24.pl