2013_Anniversary_catalogue Jeśli wpadnie Wam w ręce nowy, jubileuszowy katalog SLC, uważajcie na jego hipnotyzującą moc! Choć to szczególnie Panie znane są z umiejętności wielogodzinnego oglądania cieszącej oko, delikatnej jak mgiełka, koronkowej bielizny, to przed katalogiem SLC musimy przestrzec także mężczyzn, oni również narażeni są na pokusę długiego wertowania stron, których katalog SLC posiada ponad sto!

Skąd ta diabelska, kusząca moc, przed którą trudno się powstrzymać?! Głównym powodem jest nowa, jubileuszowa kolekcja, która wręcz kipi i emanuje seksem! Bielizna została przedstawiona w sposób bardzo przejrzysty, podłużna forma katalogu pozwoliła na umieszczenie dużych zdjęć, na których nie umknie uwadze żaden istotny szczegół. Dla większej czytelności, na krawędziach stron znajdują się zakładki, ułatwiające szybką lokalizacje wybranej linii produktowej. Strona tytułowa każdej linii zawiera zdjęcia uroczych modelek w bieliźnie SLC, w całkiem odmiennej, wizerunkowej formie, dodającej całości ekskluzywnego charakteru. Co istotne, nowe, bardzo seksowne, jubileuszowe wzory, zaprojektowane z okazji dekady istnienia SLC zostały oznaczone znakiem „Special 10th ANNIVERSARY Edition”. Znak ten znajduje się także na opakowaniach!

Przez cały katalog przewija się charakterystyczny dla SLC motyw linii. Trudno oprzeć się wrażeniu, że przechodzą one w kompozycję dającą obraz kurtyny rozpylającej wokół bielizny SoftLine aurę tajemniczości, mimo jej bezpruderyjnego charakteru. To wszystko sprawia, że kiedy docieramy na ostatnią stronę, trudno się powstrzymać od ponownego zajrzenia do katalogu…

Zapraszamy do obejrzenia katalogu w wersji on-line:

Anniversary2013

SoftLine Anniversary 2013

Number of photos:56
Total size:12.87 MB

This post is also available in: angielski