Softline Fashion

Z okładki magazynu spogląda na nas śliczna modelka ubrana w najnowszą kolekcję bielizny SoftLine FASHION. Wystarczy jeden rzut oka i nie ma wątpliwości, że nowe modele bielizny SLC przygotowane specjalnie na lato wprowadzą wiele zamieszania w świecie mody.

Hitem będą zwiewne koszulki i oryginalne body z prześwitującego tiulu idealne na najgorętszą porę roku oraz śliczne kompleciki: spódniczka i biustonosz w zawsze modną szkocką krateczkę do wyboru w kilku słonecznych kolorach.

Kolekcja FASHION jest przepełniona ultrakobiecymi akcentami: falbanki, kokardki i kwiaty zdobią wszystkie nowe wzory. Przełamaniem w nowej kolekcji są stroje żołnierek: seksowne body oraz top ze spodenkami w kolorach moro. Zadbaliśmy również o to, by w kolekcji pojawiły się kuszące stringi i majteczki. Koronkowe falbanki, rozcięcia i pęknięcia to dobrze znane i jednocześnie nieodłączne elementy bielizny SoftLine Collection. Co najważniejsze, kolekcja stylizowana jest na kolorowy świat z okładek magazynów.
Eleganckie opakowania i katalog swoim wyglądem do złudzenia przypominają pierwsze strony najchętniej czytanych czasopism, od których trudno oderwać wzrok.

Pełna oferta kolekcji FASHION na softlinecollection.com
Zobacz katalog on-line lub pobierz  w PDF

Kody QR – podążamy za trendami!

QR codes Po raz pierwszy wprowadziliśmy również nowoczesną formę przekazu treści w postaci kodów QR, dzięki którym po zeskanowaniu Twoim smartfonem z odpowiednim oprogramowaniem w ciągu kilku sekund nastąpi przekierowanie na stronę www z informacjami o danym produkcie.

Etykiety produktowe – atrakcyjny wygląd produktu na wieszaku.

Product labels Wzbogaciliśmy naszą bieliznę o jeszcze jeden element – etykietki produktowe, które mają uatrakcyjnić wygląd produktu na sklepowym wieszaku. Ich wyjątkowy design idealnie pasuje do nowego wizerunku bielizny SLC. Na etykietkach znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie i marce oraz miejsce na wpisanie ceny detalicznej.
Dodatkowo do oferty wprowadziliśmy wieszaki z logo SLC. Wszystko po to, aby produkty marki były dobrze rozpoznawalne w Twoim sklepie.

 Podążaj za najnowszymi trendami i bądź jak gwiazda z okładki. Poznaj seksowne oblicze SLC!

SLC hangers   Product labels

This post is also available in: angielski