SoftLine sponsorem Miss Polonia W sobotę 26 maja poznaliśmy nazwisko najpiękniejszej reprezentantki regionu lubelskiego. Ira Watwat podczas finałowej Gali pokonała swoje rywalki otrzymując tytuł „Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2012” oraz tytuł „Miss publiczności”.

Dziewczyny prezentowały się w strojach sportowych, strojach wieczorowych, sukniach balowych i oczywiście w kolekcji SoftLine Euro Edition.

Prowadzący imprezę Olaf Lubaszenko, przed występem dziewczyn w strojach SLC powiedział: „Powszechnie znana jest teoria, że najpiękniejsze kobiety na świecie to Polki. Dodatkowo w takich okolicznościach – nie mogą się Państwo ze mną nie zgodzić! Polską jakość trzeba też podkreślić przy okazji prezentacji kandydatek w strojach SoftLine Collection. SoftLine to polska marka ekskluzywnej bielizny erotycznej, istniejącej na rynku od 10 lat. Stroje piłkarskie w których zaprezentują się dziewczyny, zostały przygotowane przez markę SoftLine specjalnie na mistrzostwa Euro 2012”

Po tej zachęcającej przemowie dziewczyny pokazały się w biało-czerwonych i żółto-niebieskich kostiumach. Musimy przyznać, że wyglądały naprawdę pięknie. Idealne figury i nieskazitelna uroda – jesteśmy pewni, że obrady licznego jury musiały przebiegać bardzo burzliwie. Poza prowadzącym Galę Olafem Lubaszenko wieczór uświetnił Jose Torres z zespołem, tancerze Joanna i Konrad Dąbscy oraz pokaz barmańskiego show wykonany na światowym poziomie.

This post is also available in: angielski