euro2012_2 Od Mistrzostw Euro 2012 dzieli nas już tylko kilka dni. Trudno nie wpaść w „euroszał” kiedy dookoła jest to dominujący temat. O Euro mówi się już nie tylko w mediach. Na sklepowe półki trafiają artykuły mające swoją „euroedycję”. Wszystko przybiera biało-czerwone barwy.
Dla Polaków to bardzo sympatyczny czas. Z dumą będziemy wpierać Naszych zaopatrując się w odpowiednie gadżety.

Telewizja TVN przygotowała reportaż o tym jak Polacy kibicują i jak powinien być przygotowany wzorowy fan futbolu. Koszulki, szaliki i czapki w narodowe barwy polskiej drużyny  to dobrze znane już każdemu kibicowi gadżety.

Na rynku pojawiło się natomiast wiele nowości, a wśród nich stroje SoftLine Collection przygotowane specjalnie dla kibicek. Musimy przyznać, że na tle Stadionu Narodowego w Warszawie prezentują się bardzo atrakcyjnie. „Jest co prawda zagrożenie, że piłkarze będą śledzić wzrokiem nie tę piłkę co trzeba, ale generalnie stroje się podobają” mówi reporter.

My nie mamy nic przeciwko, jeśli dziewczyny miałyby odwrócić uwagę piłkarzy z przeciwnych drużyn i to w rezultacie zapewni polskiej reprezentacji mistrzostwo. Obejrzyjcie koniecznie jakie jeszcze ciekawe niespodzianki dla kibiców przygotowali pomysłowi przedsiębiorcy. SoftLine w Faktach TVN!

This post is also available in: angielski