softline-round-table-3 Miasto Tyumen, leżące  na mroźnej Syberii, przez kilka grudniowych dni kojarzy się wyjątkowo ciepło dla przedstawicieli branży erotycznej w Rosji.

Dzieje się tak za sprawą firmy „Andrey”, która od 23 lat organizuje w tym czasie dla swoich klientów i partnerów biznesowych wyjątkowy event, targi „EroticExpo”.  Sama firma „Andrey”, która jest jednym z największych dystrybutorów bielizny SoftLine na rynku rosyjskim, w tym roku dodatkowo obchodzi jubileusz 25 lecia!

Impreza każdego roku gości ponad 120 osób, w tym kilkudziesięciu właścicieli sklepów z rynku rosyjskiego oraz przedstawicieli producentów znanych marek z całego świata. Niesamowita atmosfera spotkania sprawia, że kto raz wziął w niej udział, już zawsze chce tu wracać.

Marka SoftLine, od kilkunastu lat związana z firmą Andrey, zawsze chętnie korzysta z możliwości bezpośredniego spotkania z klientami i  również tym razem z przyjemnością wybraliśmy się w podróż.

Formuła targów, gdzie cześć oficjalna, przeplatana jest programem rozrywkowym i nieformalnymi spotkaniami, sprzyja bliższemu nawiązaniu znajomości i umocnieniu relacji biznesowych.

Spotkania z klientami, przeprowadzone prezentacje oferty SoftLine, w tym najnowszej kolekcji bielizny Plus Size,  dyskusje, wymiana doświadczeń i opinii, bliższe zapoznanie kontrahentów i  potrzeb rynkowych i wspólna zabawa, to wszystko dało nam bezcenne doświadczenie i materiał do dalszej pracy i rozwoju naszej kolekcji bielizny.

Dziękujemy firmie „Andrey”  i wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile. Do zobaczenia za rok!

 

 

 

 

 

 

 

This post is also available in: angielski