SLC Team at STYL Fashion Fair Mamy za sobą kolejną edycję największych w Europie Środkowej Targów Mody STYL/KABO w których wzieliśmy udział jako wystawca. Targi odbyły się w dniach 12-14 luty 2012 w czeskim Brnie. Jesteśmy pełni pozytywnych emocji jakie to wydarzenie w nas wzbudziło, przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze, nasze nowe stoisko w softline’owych kolorach przygotowane specjalnie na targi STYL, a po drugie zachwycający pokaz bielizny SoftLine Collection! Spośród wszystkich prezentowanych marek to właśnie modelki ubrane w bieliznę SLC wyglądały najbardziej erotycznie i kusząco, co wywołało duże poruszenie wśród publiczności, wzmożony błysk fleszy, a na końcu, zasłużone brawa.

Nasze stoisko mieściło się w specjalnie wydzielonej w hali P sekcji „Lingerie Club” zorganizowanej dla producentów i dystrybutorów bielizny. Chylimy czoła organizatorom targów, świetnie przygotowany pawilon został wypełniony po brzegi stoiskami wystawców. I trudno się dziwić tak doskonałej organizacji, mając na uwadze fakt iż targi STYL/KABO mogą poszczycić się dwudziestoletnią tradycją!

Targi STYL/KABO to kluczowa pozycja dla marek, które chcą zaistnieć na rynku czeskim, ale także dla osób, które chcą być na bieżąco z obowiązującymi trendami w świecie mody. W tym roku mogliśmy podziwiać kreacje stworzone przez światowych projektantów, legend haute couture, takich jak Alexander McQueen, Coco Chanel, Christian Dior, John Galliano, Paco Rabanie, Yves Saint Laurent Valetino, Vivienne Westwood.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów…

This post is also available in: angielski