Softline at eroFame 2012 Dobiegła końca trzecia edycja targów eroFame, trwających od 3-5 października w niemieckim Hanowerze. Dla marki SoftLine wydarzenie to stało się szczególne, ze względu na jubileuszowe obchody dziesięciolecia SLC…

Chociaż targi odbyły się dopiero po raz trzeci, to już mogą poszczycić się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców z branży erotycznej. Jak donoszą organizatorzy, w targach uczestniczyło ponad 160 dostawców z całego świata i z tego właśnie powodu stały się one najważniejszym wydarzeniem tego typu w Europie i na świecie. Nie było to również bez znaczenia dla SLC, ponieważ właśnie tutaj postanowiliśmy swiętować nasze 10-te urodziny.

W obliczu tak niecodziennej okazji prezentacja marki na tegorocznych targach została przygotowana w najdrobniejszych szczegółach. Począwszy od starannie zaprojektowanego stoiska, przez nową, jubileuszową kolekcję bielizny, aż po uroczystą urodzinową kolację dla naszych klientów i sympatyków. Chociaż na stoisku  nadal dominowały czerwone barwy, to głównym jego motywem były słodkie modelki z szampanem informujące o jubileuszu.

Była to również najlepsza okazja do zaprezentowania premiery naszego nowego jubileuszowego katalogu SLC 2012/2013. Nowa kolekcja bielizny SoftLine prezentowana była zarówno na stoisku przez dwie piękne, długonogie brunetki, jak i w czasie premierowego pokazu bielizny zorganizowanego na urodzinowej kolacji.

Uroczystość odbyła się wieczorem, pierwszego dnia targów. Tuż po zakończeniu oficjalnych rozmów zaproszeni goście skierowali się do Hotelu Ramada Britannia by, w przyjemnej atmosferze, uczcić to, tak ważne dla SLC wydarzenie.
Kolacja miała charakter międzynarodowy, wśród zaproszonych osób byli przedstawiciele Rosji, Ukrainy, Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii i Węgier.

Softline at eroFame 2012

Wystrzeliły jubileuszowe szampany, zapłonęły świeczki na urodzinowym torcie, modelki zaprezentowały kolekcję SoftLine 2012/2013, a najważniejszym partnerom marki zostały wręczone dyplomy i serdeczne podziękowania za owocną współpracę. Nagrody zostały przydzielone w kilku kategoriach:

Decade Best Partner (partner dekady)
–    Andrey Co. Ltd
Premium Business Partner
–    Astkol-Alfa Ltd
–    Gurman+K Ltd
–    Softland Poland Ltd
–    Debra Net Kft.
–    Distra GmbH
Business Partner:
–    LAMIREX Krzysztof Wiśniewski
–    Pink Shop Sp. z o.o.
–    Lovehoney Ltd
–    FH FUN Centrum Erotyki
–    Fun Factory GmbH
–    Fruto Proibido Lda.
–    Sarl S.B.M. Distribution
–    Kentonec OY
–    Cybernetto Handels GmbH
SLC Brand Fun:
–    Orion Versand GmbH
–    Mediatainment publishing Verlagsgesellschaft mbH
–    Tonga BV
–    Grass & Co LLC
–    Inverma Johannes Lange

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

This post is also available in: angielski